Звернення керівництва Муніципальної управляючої компанії до новостворених ОСББ

Звернення керівництва Муніципальної управляючої компанії до новостворених ОСББ

Шановний співвласнику багатоквартирного будинку!

КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», як попередній управитель, вітає Вас із створенням об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Відтепер, саме Ви є повноправними і єдиними управителями свого будинку. Відповідальність за його утримання є вашим обов’язком, а комфортні умови проживання – спільним досягненням.

Розуміємо, що утримання будинку є надзвичайно складною і важкою роботою, яка має багато складових, часто непомітних для пересічного мешканця. Тому, як професійний управитель усвідомлюємо увесь той тягар, що звалився чи ще звалиться на плечі Вашого ОСББ.

Це і питання організації власної паспортної служби, ведення будинкового обліку пільг та субсидій, переукладення договорів на електропостачання для будинкових потреб (ліфт і сходова клітка), договорів із окремими надавачами житлово-комунальних послуг, організації забезпечення потреб співвласників на випадок ліквідації аварійних ситуацій, підготовки житлового будинку до експлуатації в осінньо-зимовий період (проведення гідравлічних випробувань мереж теплопостачання, щорічний огляд систем димовідведення та вентиляції), інше. І вказані питання лиш частина того масиву роботи, що стало повсякденною Вашою турботою.

КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», як найбільший професійний управитель житлового фонду і надалі готове усіляко сприяти та підтримувати співвласників багатоквартирного будинку у питаннях управління багатоквартирним будинком.

Так, наше підприємство пропонує співвласникам будинку на договірних умовах надання послуг цілодобового аварійного обслуговування, паспортного обліку, надання інших послуг за рішенням співвласників.

Водночас, звертаємо Вашу увагу, що правовідносини між співвласниками будинку та підприємством, що виникли між сторонами до моменту створення ОСББ, повинні бути виконані у повному обсязі, що означає необхідність проведення остаточних взаєморозрахунків та сплати наявних сум заборгованостей.

Зичимо Вам наснаги та витримки, мудрості та взаєморозуміння!

Мирон Джус,
директор КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія»