Франківцям, які мешкають у приватному секторі, безкоштовно надаватимуть сміттєві контейнери

ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» безкоштовно надаватиме контейнери для сміття франківцям, які мешкають у приватному секторі.

ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» є виконавцем послуг із вивезення побутових відходів в місті Івано-Франківську , згідно Рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №246 від 12.04.2017 «Про введення в дію протоколу конкурсної комісії з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів». Умовами конкурсу та договору з виконавчим комітетом передбачено, зокрема, що Виконавець зобов`язується «Надавати…абонентам, які мешкають в приватному секторі спеціальні контейнери або інші засоби збору відходів …».

Мешканців вулиць Микитинецька, Простора, Токарська, Танкістів, Вербова, Об`їздова, Хриплинська (від № 47а до № 67), Поперечна, Рівна, Котляревського, Й.Сліпого, Чехова (ділянка від Островського до Матієва-Мельника), Матієва-Мельника, Островського (від Чехова до Трускавецької), Чайковського, Зелена, Вербицького, Опільського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Кондукторська, Деповська (від №75 до №123) повідомляють, що з 1 грудня 2019 року, підприємство змінює схему збору твердих побутових відходів (надалі – ТПВ) на території їхнього проживання.

“Ми переходимо на планово-поквартирну схему збору ТПВ. Дана схема передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 літрів та збирання відходів виключно із даних контейнерів. Просимо з`явитися на ПрАТ «АТП-0928» для укладання угод про надання послуг з поводження з побутовими відходами та отримання контейнерів”, – йдеться у дописі.

Контейнери будуть надаватись по договору безоплатного користування (позички) зберігання тим абонентам, що не мають простроченої заборгованості за попередні періоди перед підприємством.

Укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів та видача контейнерів відбудеться в приміщенні ПрАТ «АТП-0928», за адресою: вул. Максимовича 11, м. Івано-Франківськ, тел. для довідок: 56-27-33 або 0504338200 .

При собі необхідно мати будинкову книгу або довідку про склад сім`ї, паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (РНОКПП). Видача контейнерів для населення до 15:00.

 

Comments are closed.