Тріщини залили і замовили обстеження, – керівник МДК про міст

Як інформувала “Галка”, на Незалежності на шляхопроводі днями з’явилися тріщини.

Очільник “Муніципальної дорожньої компанії” Віталій Бурко розповів про подальшу долю мосту.

“Візуальний огляд не виявив критичних пошкоджень конструкції мосту. Тріщини утворилися на асфальтобетонному покритті чітко по лініях деформаційних швів, які розширилися під впливом мінусових температур”, – пояснює у фейсбуці Бурко.

Він також зазначив, це трапилося через те, що “ті шви ніхто не ремонтував, принаймі за роки Незалежності України”. Це, за словами посадовця, необхідно робити хоча б раз на десять років.

“Робота ця складна і дороговартісна. Звичайно, ми не є фахівцями по мостах, тому укладаємо угоду на обстеження шляхопроводу, яке остаточно встановить, в якому стані конструкційні елементи, в тому числі і деформаційні шви, і якого саме ремонту вони потребують. За що підрядній організації і буде проплачено тих 300 тис, що виділив бюджет, і які ми, ще навіть не отримавши, а “вже вкрали і матеріали списали”, як пишуть деякі “експерти”, – каже керівник МДК.

Наразі працівники дорожньої компанії залили тріщини гарячим бітумом, щоб туди не попадали сміття і вода.

“Це не нанесло бюджету непоправимої шкоди, оскільки потратили відро бітуму і годину роботи. Цю операцію будемо проводити по мірі необхідності до початку ремонтних робіт. А поки що чекаємо результатів обстеження”, – додав Віталій Бурко.

 

Comments are closed.