Посадовці МІУК сприяли поліції проводити обшук на підприємстві

У вечір п’ятниці та в ніч на суботу, 23-24 листопада 2018 року, працівники поліції здійснювали обшук з метою вилучення документів на комунальному підприємстві «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія». Сприяння у складній слідчій дії надавали посадовці МІУК та адвокат підприємства.

Як інформувала прес-служба комунального підприємства, ще 26 травня 2018 року  слідчий відділ слідчого управління ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області розпочав кримінальне провадження № 12018090010002093.

Про це стало відомо з ухвали слідчого судді від 8 жовтня того ж року. З тексту ухвали працівники МІУК та громадськість дізналися про припущення слідчих щодо розтрати бюджетних коштів «на суму більше 100000,00 гривень» при виконанні робіт з утеплення житлових будинків.

На жаль, аби перевірити своє припущення слідчим не вистачило часу дії ухвали про доступ до речеій і документів. Ухвала діяла до 7 листопада, однак вперше слідчий управління Нацполіції завітав до КП «МІУК» лише наступного дня.

З огляду на те, що строк дії ухвали закінчився, а точних реквізитів та переліку затребуваних документів представники поліції не знали, довелося проводити обшук, який розпочався в 14:30 23 листопада.

Під час тривалої слідчої дії, яку проводили слідчий управління ГУ Нацполіції Круць В.Б., оперуповноважений УЗЕДЗЕ Гуцуляк М.М., старший оперуповноважений в ОВС УЗЕДЗЕ Кросияк О.С., в архіві підприємства були знайдені та вилучені всі необхідні документи.

Комунальне підприємство учергове звертає увагу, що повністю відкрите до співпраці з усіма перевіряючими, контролюючими та правоохоронними органами, які в свою чергу мають діяти виключно в межах та спосіб, визначений законами України. А вся кошторисна документації, включно з актами виконаних робіт та переліком використаних матеріалів ще з 2012 року розміщена і далі розміщується у відкритому доступі на сайті та може бути отримана будь-ким без жодних судових ухвал чи обшуків.

Прес-служба КП “МІУК”

 

Comments are closed.