Обшук щомісяця: правоохоронці обклали МІУК криміналами

Традиційний щомісячний обшук розпочався сьогодні, 1 лютого 2019 р. в приміщенні головного офісу комунального підприємства “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”.

Цього разу поліція запідозрила недобре в замовленні робіт з розробки та супроводу програмного забезпечення, яке використовується підприємством з 2012 року. Мова йде про систему VisualService, яка служить для побудинкового обліку доходів і витрат, розрахунку тарифів, ведення паспортів будинків, виконання ремонтних робіт, служби оперативного реагування 750-600, а також є елементом муніципального паспортного реєстру та муніципального дата-центру.

На думку слідчих, це програмне забезпечення подібне на те, яке нещодавно замовляв один з департаментів міської ради. Замість того, аби просто переписати його собі в МІУК.

Нагадаємо, попередній обшук, про який інформувала прес-служба підприємства, був пов’язаний зі здогадками поліції щодо розтрати бюджетних коштів, які мучили правоохоронців упродовж понад півроку. Зрештою, аби розвіяти свої сумніви, слідчі були вимушені дев’ять годин шукати в архівах МІУК документи, копії яких розміщені на офіційному сайті підприємства.

Колектив підприємства традиційно сприяє проведенню обшуків, в тому числі особистих речей працівників, та нагадує, що за сім років старань правоохоронних та перевіряючих органів не було доведено жодного факту нецільового використання коштів, завищення вартості виконання робіт, оплати фіктивних робіт та інших порушень. Жодна посадова особа підприємства ніколи не була притягнута до відповідальності.

Обшук наразі триває.

Прес-служба КП “МІУК”.
 

Comments are closed.