Послуги відділу експлуатації

Акт загального огляду житлового будинку

Складається спеціалістом відділу експлуатації відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій під час проведення планових і позапланових оглядів.

Акт обстеження

Складається спеціалістом відділу експлуатації за заявою споживача (подати заяву чи зателефонувати 750-600) чи з власної ініціативи. Обов’язкові підписи споживачів.

Акт про залиття (аварію), що трапилось на системі центрального опалення, гарячого (холодного) водопостачання

Складається спеціалістом відділу експлуатації відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій за заявою споживача (подати заяву чи зателефонувати 750-600). Обов’язкові підписи споживачів.

Акт перевірки житлових умов заявника

Складається спеціалістом відділу експлуатації за заявою споживача (подати заяву чи зателефонувати 750-600).

Акт перевірки належності послуги

Складається спеціалістом відділу експлуатації з власної ініціативи на виконання умов угоди підрядної організації з ЄРЦ.  Обов’язкові підписи споживачів.

Спільні акти з службами міськвиконкому

Підписуються спеціалістом відділу експлуатації за дорученням керівника відділу під час участі у роботі міжвідомчих комісій.

Акт про відключення від центрального опалення і гарячого водопостачання, Протокол погодження про надання дозволу на відключення від центрального опалення і гарячого водопостачання

Підписуються спеціалістом відділу експлуатації за дорученням керівника відділу на звернення споживача (подати заяву чи зателефонувати 75-08-31).

Спільні акти з ТКЕ і СТЕК про перерахунок оплати за послуги

Підписуються спеціалістом відділу експлуатації за дорученням керівника відділу на звернення споживача (подати заяву чи зателефонувати 75-08-31) або на запрошення теплопостачальної організації.

Акт приймання-передачі виконаних робіт

Підписуються спеціалістом відділу експлуатації за дорученням керівника відділу на виконання умов угоди підрядної організації з ЄРЦ. Обов’язкові підписи споживачів.

Протокол зборів власників, ухвала про відмову

Складається відповідно до вимог місцевих нормативних актів (про співфінансування поточних і капітальних ремонтів, про будинкового голову, про порядок розрахунків за електричну енергію тощо).


Довідка про наявність/відсутність будов (сараїв, гаражів) на прибудинковій території

Видається на письмове звернення споживача (подати заяву) керівником відділу експлуатації. Як правило – щодо відсутності відповідних об’єктів. Довідка не може потверджувати факти, встановлення яких належить до компетенції інших органів (наявність права власності, правовстановлюючих документів, розмежування землі тощо).

Довідка про наявність /відсутність) комори (в підвалі) житлового будинку

Видається на письмове звернення споживача (подати заяву) керівником відділу експлуатації після обстеження на місці і за відсутності суперечки (заперечень) з боку сусідів. Довідка не є тотожною правовстановлюючим документам на комору, але є підставлю для їх оформлення.

Довідка про перебування житлового будинку на балансі КП «ЄРЦ»

Видається на письмове звернення споживача (подати заяву) керівником відділу експлуатації.

Довідка про перелік приміщень будинку

Видається на письмове звернення споживача (подати заяву) керівником відділу експлуатації при переобладнанні та переплануванні приміщення у житловому будинку.

Викопіювання планів квартири, поверху, будинку

Видається на письмове звернення споживача (подати заяву) керівником відділу експлуатації при переобладнанні та переплануванні приміщення у житловому будинку.

Заперечення щодо перебудови/переобладнання

Видається при переобладнанні та переплануванні приміщення у житловому будинку за наявності істотних заперечень в 20-ти денний термін після подання відповідного повідомлення споживачем в Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Погодження на приєднання (врізку) до будинкових мереж

Видається на письмове звернення споживача (подати заяву) керівником відділу експлуатації за результатами обстеження на місці.

 

Новини ЖКГ