ЄРЦ представило нові технологічні рішення (відео)

Від першого дня своєї роботи комунальне підприємство “Єдиний розрахунковий центр” активно використовує сучасні технології. Зокрема всі служби ЄРЦ пов’язані єдиним апаратно-програмним комплексом, аналогів якого в Україні немає. В спільній електронній онлайн базі працюють паспортисти, спеціалісти відділу по роботі зі споживачами, інженери, та контакт-центр. Тут же фахівці підприємства “Техноінфософт” розробили алгоритм автоматичного нарахування квартплати. Будь-які помилки, пов”язані з людським фактором, кажуть – неможливі.

Руслан Євчин, директор “Техноінфософт”
Незручностей і нестиковок практично немає. система зроблена так, що вона перевіряє на етапі внесення інформації – чи може така інформація бути внесена, перевіряється з якимись попередніми речами, які були внесені, і не дає внести помилки, якісь неточності.

Загалом на підприємстві усі процеси інтегровані і максимально прозорі. На он-лайн порталі ЄРЦ можна ознайомитися з планами робіт та виконаними заявками мешканців. Для зручності пошуку працює спеціальна мапа. А ще є можливість побачити актуальну базу стану будинків, розрахунків чи замовлень підрядників, або ж залишити проблемне запитання.

Вадим Войтик, секретар наглядової ради КП “ЄРЦ”
Мінімізувати контакт з чиновниками, майстрами, інженерами – це є задача, яка стоїть перед свією держмашиною. + реалізовано це приблизно таким чином – неважливо, яким способом прийшла заявка на контакт-центр. Вона може прийти усно, письмово, з інтернет. Важливо, аби вона зайшла в цю єдину базу. В цій базі вона одразу ідентифікована, класифікована за проблемою і відразу пішла в роботу.

Також днями завершилася оптимізація порталу для мобільних пристроїв. А наразі реалізується можливість смс сповіщення мешканців – до прикладу про проведення зборів чи успішно виконані роботи.