У Франківську немає бажаючих ремонтувати під’їзди багатоповерхівок

В Івано-Франківську вже втретє не відбулися торги щодо виконання капітального ремонту кількох під’їздів у багатоповерхівках. Причина – немає бажаючих.

Про це свідчать дані у системі Prozorro.

Зокрема, вже тричі через відсутність учасників була скасована закупівля робіт з капітального ремонту сходової клітки за адресою наб. ім. В. Стефаника, 42 А, під’їзд 1 кошторисною вартістю 115 562,40 грн. Також тричі не знайшовся підрядник на виконання ремонту сходової клітки другого під’їзду по вул. Стуса, 45.

“На звернення людей та згідно їх протоколу нами було складено відповідний кошторис всіх необхідних робіт, – розказує головний інженер “Муніципальної інвестиційної управляючої компанії” (замовника робіт) Ярослав Баб’як. – Однак попри чималу вартість наразі жодна з будівельних компаній не зголосилась виконувати ремонт. Ймовірно, вважають таку роботу марудною і малоприбутковою”.

Як повідомляла “Галка”, цьогоріч в Івано-Франківську запровадили програму ремонту під’їздів на умовах 50/50: половину – міський бюджет, половину – мешканці.

“Масово до мене звертались мешканці щодо поганого стану під’їздів, тому цю проблему слід було вирішувати негайно”, – розповідав тоді про нову програму міський голова Руслан Марцінків.

Галка, 20 вересня 2018 р.
 

Comments are closed.