МІУК став ще доступнішим – перейшов на онлайн-довідки

Мешканці будинків, які перебувають в управлінні КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”, отримуватимуть довідки про зареєстрованих осіб виключно онлайн, без візиту в центр обслуговування.

Відповідний сервіс запрацював на сайті підприємства domivka.if.ua.

Аби отримати довідку, слід обрати зручний каналі ідентифікації особи: через ПриватБанк чи інші уповноважені банки, по ID-карті (паспорту нового зразка) громадянина України чи по електронно-цифровому підпису, що виданий в установленому порядку.

Ідентифікована особа, чий мобільний телефон внесено в базу, зможе сформувати і завантажити довідку про склад сім’ї самостійно.

Довідка чи витяг містять унікальний QR-код, за яким будь-яка уповноважена особа може перевірити чинність наявної в документі інформації.

Відповідно до п.3 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 22.05.2019р. № 608 отримана відповідно до Положення про Муніципальний реєстр м. Івано-Франківська інформація, у тому числі в електронній формі, є офіційною та повинна визнаватись усіма посадовими особами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності.

 

Comments are closed.