Франківський суд відмовився виселяти жінок, які тероризують сусідів сміттям

Івано-Франківський міський суд відмовив у позові виконавчого комітету Івано-Франківська та КП “МІУК”, щодо виселення осіб з Павлика, 23, які роками завалюють своє неприватизоване помешкання сміттям.

Також муніципальна управляюча компанія неодноразово писала, що мешканці однієї з квартир будинку по вулиці Павлика, 23 вже не перший рік зносять до своєї оселі сміття та інший непотріб, захаращуючи як помешкання, так і балкон першого поверху.

“Неодноразові попередження, скарги сусідів, приписи та протоколи результату не дають. Час від часу сміття з оселі вивозять комунальники”, – йдеться у дописі.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері правил благоустрою територій населених пунктів, правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями, шляхом накопичення та засмічення побутовим сміттям були також встановлені адміністративною комісією.

Натомість суд вирішив, що виселення на підставі ч. 1 ст. 116 ЖК України без надання іншого житлового приміщення є крайнім заходом, передбаченим законом. А згідно зі статтею 47 Конституції України кожен має право на житло.

Виконком та МІУК будуть подавати апеляцію на таке рішення суду. Повний текст рішення http://reyestr.court.gov.ua/Review/86216411…

 

Comments are closed.