Перша зустріч з “Теплим домом”

Вперше з часу свого обрання на посаду, міський голова зустрівся з колективом КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”. Саме таку назву отримав колишній ЄРЦ на інавгураційній сесії поточного скликання.

Руслан Марцінків довів до трудового колективу своє нове бачення щодо майбутнього підприємства. Зокрема, вимогу щодо скорочення кількості підрядних організацій. Наразі там працює понад півтисячі працівників.

“Сьогодні зустрівся з колективом КП “Теплий дім” вперше після зміни назви і статуту підприємства. Я вже казав, що ми не просто змінюємо “титулку”, але й зміст і підхід до роботи. Тепер головне завдання КП – зосередитись на роботах з енергоефективності. Ще одна ціль, яку ми ставимо перед підприємством: більше власних послуг і менше підрядників.

Розуміємо, що зміни – це справа часу і всього потрібно досягати поступово. Власне, тому й вирішили з Віктор Синишин зустрітись з працівниками та обговорити всі виклики, що стоять перед нами. По-перше, потрібно акумулювати 8-10 млн грн з квартплати, аби підприємство могло розвиватись за рахунок цих коштів. Місто вже не має змоги фінансувати самостійно стільки робіт, як у минулі роки.”

Нагадаємо, КП “МІУК” є наразі єдиним міським підприємством, яке не має заборгованості по податкам і зарплаті, а також єдиною міською структурою, яка віднедавна погоджує здійснення всіх фінансових операцій безпосередньо з мерією.

 

Comments are closed.