В Івано-Франківську впродовж холодної пори роки активно боролися із бурульками

В Івано-Франківську впродовж холодної пори роки активно боролися із бурульками

В Івано-Франківську впродовж холодної пори роки активно боролися із бурульками. Винятком не є КП «МІУК», в управлінні якого перебуває 645 будинків.

Від мешканців часто приходили звернення щодо небезпеки падіння бурульок. Вони нерідко утворюються на шатрових дахах, яких на обслуговуванні МІУКу.

Наразі місця, де міг статися нещасний випадок, досі обгороджені. Комунальники щодня обстежували критичні місця та при потребі за свої кошти наймали вишку. Підрядник працював на небезпечних ділянках. Такі виїзди було здійснено за кількома адресами, зокрема, на вулиці Мазепи, 7-9, Короля Данила,18, Мазепи, 58.

До слова, одна година роботи автовишки у середньому коштує 400 гривень. Про це розповів головний інженер МІУК Ярослав Баб’як.

На жаль, у місті поки не знайшли дієвого способу боротьби із бурульками. Після їх усунення настає потепління і утворюються нові. Через це міський голова Руслан Марцінків нещодавно дав доручення на вулиці Мазепи 5,7,9 на дахах встановити теплові кабелі, аби підігрівати ринви.

 

Comments are closed.