У Франківську завершується планова обрізка кущів та дерев

У Франківську завершується планова обрізка кущів та дерев. Вона буває формувальна, омолоджувальна та санітарна. Проводиться восени і навесні.

Як повідомляв раніше директор департаменту комунальної політики Михайло Смушак, цьогоріч заплановано обрізку 1156 дерев і понад три тисячі метрів кущів. На це у міському бюджеті передбачено 1 285 000 гривень.

Працівники КП «МІУК» також слідкують, щоб поблизу будинків, які знаходяться у їхньому підпорядкуванні, здійснили планову чистку дерев до 1 квітня. Головний інженер Баб’як Ярослав зауважив, що підрядник самостійно організовує свою роботу, визначає, на якій ділянці працюватиме. Вони підстригають кущі та прибирають гілля. Дерева обрізують до двох метрів, щоб не заважали проходу людей. Це поточне обслуговування, що входить у квартплату мешканців.

«Аварійні дерева зрізують, якщо люди погоджуються оплатити роботи. Їх стараємось скеровувати у департамент комунального господарства, бо місто передбачає на це кошти. Зазвичай мова про високі дерева, коли потрібно залучати спецтехніку та організації, які мають досвід і можливості виконувати такі роботи. У критичних ситуаціях все ж працівники МІУКу самі залучають спеціалізовану організацію», – прокоментував Ярослав Баб’як.

Прес-служба КП “МІУК“
 

Comments are closed.