У Франківську невідомі здійснили чергові крадіжки комунального майна

В Івано-Франківську продовжують відбуваються крадіжки спільного майна багатоквартирних будинків, що перебувають на балансі комунальних управителів. За квітень зафіксовано три таких випадки у будинках, які знаходяться в управлінні КП «МІУК».

Зокрема, у будинку №17 на вулиці Хіміків зникла матриця зі світлодіодних світильників, у будинку №48 на вулиці Короля Данила викрали електричний лічильник, у будинку №208а на вулиці Вовчинецькій – гальмівну котушку з ліфта. Щойно за останньою адресою встановили нову котушку, 2 травня стало відомо, що її знову поцупив невідомий.

Юристка КП «МІУК» Тетяна Бахматюк зазначила, що про крадіжки МІУКу повідомляють місцеві мешканці, а підприємство – поліції. За її словами, правоохоронці відкривають кримінальні провадження, однак зазвичай крадіїв не знаходять.

КП «МІУК» несе збитки, оскільки має придбати нове майно та заплатити кошти за його встановлення. Наприклад, орієнтовна вартість викраденого лічильника становить 1450 гривень, а гальмівної котушки – 4500 гривень. Згодом мешканцям нараховують за це додаткові кошти до квартплати.

До слова, зникає майно також інших комунальних підприємств міста. 2 травня під час оперативної наради генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Роман Кімачук повідомив, що за рік вкрали понад сто люків і решіток для водовідведення.

Франківців просять повідомляти поліцію у випадку, якщо стали свідками крадіжки.

Прес-служба КП “МІУК”
 

Comments are closed.