У Франківську крадуть комунальне майно

В Івано-Франківську невідомі регулярно крадуть комунальне майно. Часто зникають об’єкти й у будинках, які знаходяться на балансі КП «МІУК».

Наприклад, 4 квітня у під’їзді будинку №17 по вулиці Хіміків поцупили матриці зі світлодіодних світильників. За січень 2018 року було вчинено 2 крадіжки, у лютому та березні – по 5. Цьогоріч зникли нові світлодіодні світильники (вул.Пулюя,10), батареї (вул.Петлюри,1), гальмівні котушки (вул.Вовчинецька,202), підвісний кабель (вул.Коновальця,128), двері у підвальне приміщення (вул.Чорновола,132), поштові скриньки (вул.Стуса,45) тощо.

Юрист КП «МІУК» Тетяна Бахматюк розповіла, що про крадіжки МІУКу повідомляють місцеві мешканці, а підприємство – поліції. За її словами, правоохоронців нещодавно просили повідомити про стан виконання заяв, але відповіді не отримали. Здебільшого крадіїв не знаходять.

КП «МІУК» несе збитки, оскільки має придбати нове майно та заплатити кошти за його встановлення. Мешканцям нараховують за це додаткові кошти за квартплату. Франківців просять повідомляти поліцію у випадку, якщо стали свідками крадіжки.

Прес-служба КП “МІУК”

 

Comments are closed.