Працівники КП «МІУК» підвищують кваліфікацію у сфері держзакупівель

27 березня спеціалістка-фахівчиня з держзакупівель КП «МІУК» Світлана Каглян взяла участь у семінарі для учасників та замовників «Пройдемо із Вами повний цикл закупівлі».

Доповідачами були офіційна представниця системи публічних електронних закупівель ProZorro та Dozorro в Івано-Франківську Христина Зелінська, аналітик з впровадження інструментів Dozorro Ілля Бібов, спеціаліст майданчика «SmartTender.biz» Євгеній Полторак та головна редакторка журналу «Радник в сфері державних закупівель» Крістіна Бєлякова.

На думку Світлани, такі заходи є потрібними. Тут є змога обмінятися досвідом із іншими спеціалістами з державних закупівель.

Близько 30 учасників семінару дізналися про особливості планування закупівель замовником, як правильно розставляти акценти при складанні тендерної документації, як впливати та контролювати електронні закупівлі в системі ProZorro, вказувати чіткі параметри замовлення, щоб зменшити шанси перемогти недобросовісного учасника торгів тощо. Також вчили використовувати аналітичні інструменти публічних закупівель.

Відомо, система електронних закупівель ProZorro сприяє доступу підприємців до державних тендерів, збільшує конкуренцію за рахунок публічності, громадяни мають змогу слідкувати за перебігом торгів, а також це сприяє економії бюджетних коштів. Щоб користуватися перевагами системи, слід грамотно заповнювати тендерну документацію та чітко вказувати вимоги до учасників, щоб у результаті замовнику надали якісні послуги чи товар.

Нагадаємо, КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” зареєстрована в електронній системі закупівель “Прозоро” (ProZorro) з квітня 2016 року. Минулого року успішно проведено 72 закупівлі. Очікувана вартість закупівель становила 24 500 000 гривень. Економія – 665 000 гривень.

Прес-служба КП “МІУК”
 

Comments are closed.