Отримали пільгу готівкою – сплатіть за комуналку

Органи соціального захисту населення нагадують про зміни до порядку виплати передбачених законодавством пільг населенню, які з жовтня виплачуються в готівковій чи безготівковій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ “Ощадбанк” надавачам послуг за кожного конкретного пільговика окремо.

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у зазначеній в заяві спосіб (банк або пошта).
Таким споживачам платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без урахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик повинен сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ “Ощадбанк” (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм в Україні запроваджується вперше, з технічних причин можливі випадки ненарахування пільги за жовтень 2019 року. У такому випадку слід звертатися до органів соціального захисту за місцем проживанням. Сума пільги за жовтень буде донарахована у наступному місяці.

 

Comments are closed.