Стали відомі переможці конкурсу з надання комунальних послуг від МІУК у Франківську

15 березня «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» оголосила результати конкурсу з надання житлово-комунальних послуг на 2018-2019 роки, інформує «Галка».

У цьому році за право надавати побутові послуги в Івано-Франківську змагалися 19 компаній.

Очолювала тендерну комісію представниця будинкових комітетів Людмила Терещенко. Крім того, у складі комісії були голови будинкових та громадських рад і двоє депутатів міської ради – Сергій Палійчук та Віталій Мерінов, які брали активну участь у визначенні переможців.

«Конкурс щодо відбору надавачів послуг відбувся максимально публічно та відкрито. Представників МІУКу у комісії було 3 з 9, тобто меншість від загального складу. Депутатський корпус міської ради делегував представників до комісії, зокрема це опозиційний депутат Віталій Мерінов та депутат від БПП Палійчук Сергій», – каже Олександр Качанко, заступник директора компанії.

Так виглядають переможці за 7 лотами у десяти округах:

Округ 1: прибирання прибудинкової території – ТОВ «Комфортсервіс ІФ», утримання спортивних та дитячих майданчиків – ТОВ «Комфортсервіс ІФ», обслуговування мереж холодного, гарячого водопостачання та водовідведення – ТОВ «Комфортсервіс ІФ», обслуговування зливової каналізації – ТОВ «Комфортсервіс ІФ», обслуговування електромереж – ТОВ «Комфортсервіс ІФ», прибирання сходових кліток – ТОВ «Комфортсервіс ІФ», технічне обслуговування ліфтів – ПП «Прикарпатліфт», обслуговування димових і вентиляційних систем – ТОВ «Комфортсервіс ІФ».

Округ 2: прибирання прибудинкової території – ПП «Мій дім», утримання спортивних та дитячих майданчиків – ПП «Мій дім», обслуговування мереж холодного, гарячого водопостачання та водовідведення – ТОВ «СервісІнвестІФ», обслуговування зливової каналізації – ПП «Мій дім», обслуговування електромереж – ТОВ «Станіслав ІФ»,прибирання сходових кліток – ПП «Мій дім», технічне обслуговування ліфтів – ПП «Прикарпатліфт», обслуговування димових і вентиляційних систем – ПП «Івано-Франківськ Промсервіс».

Округ 3: прибирання прибудинкової території – ТОВ «Комунальні інвестиції», утримання спортивних та дитячих майданчиків – ТОВ «Комунальні інвестиції», обслуговування мереж холодного, гарячого водопостачання та водовідведення – ТОВ «Позитив-сервіс ІФ», обслуговування зливової каналізації – ТОВ «Комунальні інвестиції», обслуговування електромереж – «Станіслав ІФ», прибирання сходових кліток – ТОВ «Комунальні інвестиції», технічне обслуговування ліфтів – «ОТІС», обслуговування димових і вентиляційних систем – ПП «Івано-Франківськ Промсервіс».

Округ 4: прибирання прибудинкової території – ТОВ «Комунальні інвестиції», утримання спортивних та дитячих майданчиків – ТОВ «Комунальні інвестиції», обслуговування мереж холодного, гарячого водопостачання та водовідведення – ТОВ «Бортнік ІФ», обслуговування зливової каналізації – ТОВ «Комунальні інвестиції», обслуговування електромереж – «Станіслав ІФ», прибирання сходових кліток – ТОВ «Комунальні інвестиції», технічне обслуговування ліфтів – «ОТІС», обслуговування димових і вентиляційних систем – ПП «Івано-Франківськ Промсервіс».

Округ 5: більшість лотів виграла «Пасічна ІФ», прибирання сходових кліток – «Комунальні інвестиції», технічне обслуговування ліфтів – «Ліфткомплект», обслуговування димових і вентиляційних систем – ФОП Кукуляк.

Округ 6: прибирання прибудинкової території – ТОВ ЖЕО «Молодіжний», утримання спортивних та дитячих майданчиків – ТОВ ЖЕО «Молодіжний», обслуговування мереж холодного, гарячого водопостачання та водовідведення – ТОВ «Брод», обслуговування зливової каналізації – ТОВ «Сервіс сіті ІФ», обслуговування електромереж – ТОВ ЖЕО «Молодіжний», прибирання сходових кліток – «Комунальні інвестиції», технічне обслуговування ліфтів – «Прикарпатліфт», обслуговування димових і вентиляційних систем – ПП «Івано-Франківськ Промсервіс».

Округ 7: більшість лотів виграв ТОВ «Позитив-сервіс ІФ», обслуговування електромереж – ТОВ «Сервіс сіті ІФ», технічне обслуговування ліфтів – «Прикарпатліфт», обслуговування димових і вентиляційних систем – ПП «Івано-Франківськ Промсервіс».

Округ 8: на більшості лотів переміг ТОВ ЖЕО «Молодіжний», технічне обслуговування ліфтів – ПП «Західліфттех», обслуговування димових і вентиляційних систем – ПП «Івано-Франківськ Промсервіс».

Округ 9: всі лоти дісталися ТОВ «Сервіс сіті ІФ», крім обслуговування ліфтів, де переміг ПП «Західліфттех», та обслуговування димових і вентиляційних систем, що закріпилися за ФОП Кукуляком.

Округ 10: більшість лотів виграв «Комфортсервіс ІФ», обслуговування електромереж – «Станіслав ІФ», технічне обслуговування ліфтів –«Західліфттех».

 

Comments are closed.