Зменшиться час очікування тролейбусів на франківських зупинках

Нові сполучення та зменшення часу очікування на зупинках. Такі зміни передбачаються корегуваннями графіків руху тролейбусів у робочі дні, які будуть введені в дію уже в найближчий тиждень.

Зокрема, маршрут №10 на численні прохання мешканців змінює свою схему руху та режим роботи: з 28 серпня він матиме назву “вулиця Симоненка – вулиця Юності (“Пресмаш”). Таким чином буде створено нове тролейбусне сполучення між АТ “Родон” і прилеглими вулицями та вулиці Автоливмашівською (зупинка “Пресмаш”). Також мешканці села Хриплин (яке знаходиться поруч) матимуть змогу користуватися цим маршрутом. Два тролейбуси працюватимуть там в пікові години, один протягом усього дня. Наразі маршрут працюватиме як і раніше лише у робочі дні.

Стосовно маршруту №1 – скасовується один з ранніх заїздів в депо о 17:43, тролейбус заїжджатиме тепер о 21:40. Це дозволить зменшити інтервали у вечірній час, поки інші стоять на перерві.

І ще – для маршруту №7 додано один рейс у вечірній час в робочі дні з м-ну “Каскад” до Європейської площі, який буде здійснюватися о 21:50.

Також нагадують про “черговий” рейс маршруту №1: відправлення з “Радіозаводу” о 22:38 годині, а з Вокзалу о 23:04 годині, йдеться на сторінці КП “Електроавтотранс” ІФ.

Галка, 23 серпня 2017 р.