Приїхав під Ратушу: в Івано-Франківську презентували новий “автономний” тролейбус

В Івано-Франкіську презентували новий тролейбус білоруського виробництва.

Тролейбуси БКМ 321 можуть працювати не тільки від контактної мережі, але й на акумуляторах, живлення яких вистачить на мінімум один кілометр руху. Перший екземпляр презентували біля Ратуші вранці 22 серпня.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповідав, що у вересні місто має отримати ще сім таких тролейбусів, а у жовтні приїде ще одна партія. Загалом у місті буде 29 тролейбусів з автономним ходом, інформує «Галка».

«Вирішили привезти його саме до Ратуші, бо це головна споруда для міста. Приїхати сюди було легко, але для розвороту було потрібно багато маневрів», – говорить Голутяк.

Однією з особливостей нових тролейбусів є кузов. Його зроблено з нержавіючої сталі, що забезпечує їм довгі роки роботи. Також вони мають автоматичні двері та повністю пристосовані для людей з особливими потребами.

Голутяк додає, що найбільш затребувані тролейбусні маршрути для новинок – №6 і №7, але нові тролейбуси будуть курсувати й іншими.

Міський голова Руслан Марцінків зазначає, що нові тролейбуси дозволять продовжити другий маршрут до тролейбусного депо.

«Також ми активно працюємо над впровадження електронного квитка, але зараз всі спокійно можуть розраховуватися без готівки за допомогою смартфона», – говорить мер.

Як виглядає тролейбус можна подивитися за посиланням

 

Comments are closed.