Новий комунальний маршрут поїхав у село Черніїв

У село Черніїв та мікрорайон «Опришівці» з 1 липня почав курсувати новий маршрут №47. Він став шостим комунальним маршрутом КП «Електроавтотранс», який виїхав на вулиці міста.

Маршрут сполучатиме село з франківським вокзалом, пише “Галка“.

«За те, що цей автобус їде до нас треба подякувати Руслану Романовичу. Але й ми готувалися – підготували дорогу в селі, щоб нові автобуси їхали рівною дорогою. Найближчі плани – це завершити облаштування зупинки в центральній частині села», – розповів сільський голова Черніїва Богдан Грейда.

Депутат обласної ради Василь Попович назвав такий крок гарним початком.

«Село Черніїв входить у мій округ, від якого я обирався в обласну раду. Й вважаю позитивною тенденцією, коли гуртуються до сильнішого. Село ще не ввійшло в ОТГ, а місто вже дає їм такі можливості – добиратися до міста новенькими та зручними автобусами. Це гарний крок», – зазначив депутат обласної ради Василь Попович.

Мешканці села новими автобусами задоволені, кажуть, що тепер зручно добиратися на роботу до міста. Перевірив новий маршрут і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Нині запустили новий комунальний маршрут №47, на який тут так чекали. Його особливість в тому, що він сполучає мікрорайон «Опришівці» та село Черніїв з центром міста. Село уклало угоду про наміри щодо об’єднання з містом. І думаю, комунальний маршрут – гарний крок до цього об’єднання. Також очікуємо на нові тролейбуси, які мають замінити старі на міських маршрутах», – підсумував Руслан Марцінків.

 

Comments are closed.