На вулиці Франківська виїхали нові «автономні» тролейбуси

На вулиці Івано-Франківська виїхали чотири нові тролейбуси, які мають аварійний хід.

Нагадаємо, що цю новинку презентували у місті ще 22 серпня, коли тролейбус приїхав під Ратушу, та тепер вони вже виїхали на вулиці міста. Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповідає, сьогодні вже чотири тролейбуси курсують на маршруті №3, а з наступного вівторка їх у Франківську має бути сім. За словами Голутяка, на які маршрути виїдуть наступні – невідомо.

“Ці тролейбуси ми презентували ще 22 серпня. Їх корпус виготовлений з нержавіючої сталі, а також тролейбус має аварійний хід – може їхати без напруги. Тролейбуси були куплені за грантові кошти і його ціна – 140 тисяч євро”, – додає Голутяк.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив – найголовніше, що це нові тролейбусі, які пристосовані для людей з обмеженими можливостями, інформує «Галка».

“Загалом у місті має бути 29 таких тролейбусів, що дозволить нам замінити старі. Зокрема плануємо маршрут №5, який буде з’єднувати тролейбусне депо і центр. А ще нам потрібні водії”, – каже мер.

Він додає, що зручний транспорт – вимога часу. Тому мерія старається залучати додаткові грантові кошти на його придбання.

 

Comments are closed.