На кладовищі запустять транспорт, який возитиме людей по території

«На міському кладовищі дві проблеми: громадський транспорт і пересування по самому кладовищу», – зауважив під час сьогоднішньої оперативної наради міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує Правда.іф.

Директор КП «Міська ритуальна служба» Андрій Хруник розповів, ща на кладовищі в селі Чукалівка облаштовують нові сектори для поховань. Виділено ділянку розміром 1,2 га, на якій плануються поховання взимку. Ділянку розплановано на 4 сектори, облаштовано проїзди між ними. На даний час здійснюється асфальтування доріг між новими секторами.

За словами Андрія Хруника, відстань від вхожу на цвинтар і до нових секторів 1,5 км. А оскільки кладовище розвивається у напрямку до аеропорта, ця відстань з кожним роком буде збільшуватися. Тому чиновники планують купити транспорт, який буде возити людей по кладовищу. Проблемою мер міста вважає і людей, які їздять автівками по території цвинтаря. Андрій Хруник пояснює, що транспортом заїжджають переважно старші люди.

«Планую на наступний рік зробити односторонній рух по окремих дорогах. Щоб можна було від центрального входу підвозити відвідувачів до різних секторів», – каже він.

13 листопада 2018 р.

 

 

Comments are closed.