Крихівецьке дорожнє кільце стало “турбованим”

Днями на кільцевій розв’язці, що на перетині вулиць Мазепи, Крихівецької, набережної Стефаника, Довженка, нанесли розмітку турбокільця (турбо-каруселі).

Слід зауважити, що перед кільцем ще не встановлені знаки 5.16. Рух по смугах та не нанесена відповідна розмітка 1.18. Також, напрямні острівці на в’їзді наразі в розмітці, проте, сподіваємося, що з часом, їх приведуть у відповідність до проекту та зроблять фізичними (у бордюрі), пише “Галка” з посиланням на UCG. urban consulting group.

Нагадаємо, що турбокільце – це особливий тип кругового руху, що передбачає вибір необхідної смуги для потрібного напрямку ще до входу на кільце. На самому ж кільці смуги розмічені не колами, а рукавами спіралі, які одразу направляють на потрібний напрямок. Тобто, основна відмінна риса від класичної кільцевої розв’язки – це стовідсоткове каналізування потоку, без необхідності перелаштування в іншу смугу при маневрі.

“Приємно, що наші проекти втілюються, дякуємо спільноті Комуналка ІФ за ініціацію проекту та Управлінню транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради - за початок реалізації”, – пишуть в UCG.

 

Comments are closed.