Івано-Франківськ обладнають ще трьома “розумними” зупинками

Незабаром Івано-Франківськ обладнають ще трьома “розумними” зупинками.

Вони будуть сучасні та єдиного дизайну, де поруч будуть встановлені лавочки для очікування громадського транспорту та обладнані електронні табло, повідомляє Франик.

Дані зупинки будуть відображати рух усіх міських маршруток у реальному часі. А ще “розумні” зупинки матимуть вмонтовані пристрої, щоб кожен мав змогу, при очікуванні, зарядити свій гаджет.

Отже, зупинки з’являться на вулиці Січових Стрільців, біля пошти. Таким чином вдасться розвести потоки транспорту, які рухаються на Мазепи і на вулицю Дністровську. Це дасть змогу пасажирам почувати себе комфортно. Встановлення планувалося і на вулиці Привокзальній, але там є кілька нюансів.

Як ми знаємо, в місті вже є такі сучасні місця посадки-висадки пасажирів. Мова йде про такі дві вулиці, як Галицька та Незалежності. Наразі мешканці Івано-Франківська дуже задоволені такими іноваціями і взагалі виглядом та функціональністю таких зупинок.

Відомо, що підрядники і дальше продовжують роботу з облаштування зупинок електронними табло. Тож даний проект здійснюється спільно з фірмою, яка моніторить рух маршруток в Івано-Франківську.

Наразі в мерії зауважують, що зупинковим комплексам, окрім табло, потрібний і належний благоустрій. Адже, як стало відомо, місцеві мешканці вже неодноразово скаржилися на погане прибирання поблизу зупинок громадського транспорту.

Тож, вже з наступного тижня комунальники обіцяють встановити нові урни для сміття. Адже у планах є закупка понад сім десятків бетонних корзин. Загальна вартість такої покупки становитиме понад сто п’ятдесят тисяч гривень.

Франик, 12 червня 2017 р.