Під Франківськом запрацювала нова сміттєсортувальна лінія

У вівторок, 12 червня на міському сміттєзвалищі у Рибному відбувся офіційний запуск нової сортувальної лінії.

Тут сортують відходи з Івано-Франківська та інших населених пунктів області та сухі та вологі відходи.

“Сьогодні ми відкрили сміттєсортувальну лінію. Довго відбувався тендер, але ми все ж таки добилися свого. Дякую всім хто долучився. Дай Боже нам робити такі кроки, і щоб ця лінія ставала дедалі сучасною”, – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Відомо, що тендер на сміттєсортувальну лінію оголосили ще минулого року. Потужність комплексу має становити не менше 50 тисяч тонн в рік, а продуктивність – 12-15 тонн ТПВ вiдходiв на годину. У тестовому режимі лінія працює з 15 травня.

“Ми раді, що місцева влада допомогла нам. Було виділено 6 мільйонів з обласного бюджету. Думаю , що у нас в області це найважливіша проблема після доріг. Думаємо, що з часом цю проблему вирішемо. Бажаю всім чистого довкілля навкруги”, – зазначив голова обласної ради Олександр Сич.

За словами директора КП “Полігон” Юрія Мороза, лінія готова до запуску, втім не вистачає ще 15 працівників, для повноцінної роботи. Загалом їх має бути 45. Зарплата працівників – шість тисяч гривень за 12 робочих днів, інформує “Галка”.

 

Comments are closed.