Школи і садочки Франківська готові до зими, – Смаль

Школи і садочки Івано-Франківська готові до зими і до опалювального сезону.

Про це на оперативній нараді 26 вересня повідомив директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль.

“Зиму очікуємо довгу, сувору, тому до неї готуємося особливо”, – сказав Смаль і зауважив, що всі заклади освіти практично готові до до цього періоду.

Але надійшов лист від 5 школи, де директор вкотре нагадує про скалду ситуацією з системою опалення: під школою проходить труба, яка опалює сусідній будинок. Однак, як зазначив відповідальний чиновик на оперативній нараді, від 5 до 10 жовтня ці роботи будуть виконані.

Купівля піщано-соляної суміші ще у процесі.

“Школи і садочки готові до зими і до опалювального сезону”, – підсумував Смаль.

Окрім Смаля на оперативній нараді про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період відзвітували й інші директори комунальних підприємств та департаменів.

Керівниця  КП «Центр розвитку міста та рекреації», яке обслуговує міський парк, міське озеро, Німецьке озеро, сквер “Первоцвіт” та парк по вулиці Молодіжна, Руслана Василюк зазначила, що на підприємстві є 22 двірники, 10 садівників і 2 трактористи – більше прибирають територію вручну.

З техніки є 2 трактори з навісним обладнанням і один з причепом, закупили 2 бензопили. Заготовили на початок сезону 6 тонн піску, всі приміщення перевели на твердопаливні котли.

Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, повідомила, що теплозабезпечення у 11 медичних закладах міста йде від СТЕКу і “Теплокомуненерго”. Твердопаливних котлів нема. Однак Бойко зазначила, що всі заклади готові до опалювального сезону та додатково розповіла про утеплювальні роботи у медзакладах.

Директорка департаменту культури Надія Загурська доповіла, що паспорт готовності до роботи в опалювальний сезон оформили 10 закладів культури.

“Це ті заклади, які є окремо. Народний дім “Княгинин” у зв’язку з ремонтом поки що не готовий, але УКБ до 15 жовтня обіцяє подати документи”, – сказала Загурська.

Галка, 26 вересня 2017 р.