Французька фірма завершує модернізацію котельні на Довгій

Модернізація котельні, що розташована на вулиці Довга, 68а, наближається до свого завершення.

Представники фірми «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка), яка стала переможцем міжнародного тендеру, виконують роботи по встановленню новітнього газового котла потужністю 9 МВт та іншого технологічного обладнання.

Вже встановлена 30-метрова несуча конструкція, що утримує димар новітнього котла. Залишається з’єднати основну трубу димаря з трубопроводами викиду відпрацьованих газів, що виходять з котла та економайзера. Саме над цим нині працюють представники фірми «ENERTEX», інформує “Галка” з посиланням на ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго.

На другому рівні розташування системи трубопроводів, де змонтовано два шламоуловлювачі ділянки підготовки та очистки води, виконуються роботи з теплоізоляції трубопроводів напірної та зворотньої мереж теплоносія.

У кімнаті операторів, де буде здійснюватися контроль за роботою усіх агрегатів котельні, встановлено і підключено комп’ютерну систему автоматизованого управління котельнею. Майстри з наладки електроніки виконують відпрацювання всіх агрегатів і механізмів теплогенеруючого обладнання. Бригади спеціалістів виконують побілку приміщення, встановлення плитки підлоги новітньої котельні та роботи з впорядкування побутових приміщень персоналу.

 

Comments are closed.