Франківські комунальники розповіли, як готують місто до осінньо-зимового періоду

Франківські комунальники прозвітували, які роботи виконують у житлових будинках, аби підготувати до осінньо-зимового періоду.

Про це йшлося 30 липня на щотижневій оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа.

На порядку денному розглянули питання “Про підготовку житлового фонду міста до осінньо-зимового періоду”, інформує “Галка”.

Директор КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” Мирон Джус зазначив, що в управлінні підприємства знаходиться 641 будинок. З них 560 – оснащені центральним опаленням. В рамках щорічного огляду здійснено технічний аналіз стану мереж.

“Три дахи житлових будинків капітально відремонтували, також полагодили мережі в одному та електрощитові ще в двох будинках. На сходових клітках у десяти під’їздах встановили металопластикові вікна. У процесі встановлення – ще 12 під’їздів”, – каже Джус.

Головний інженер КП “Дирекція замовника” Володимир Проданюк розповідає, що на балансі підприємства – 55 будинків, з них 37 – підключені до центрального опалення.

“У 30 будинках металеві труби замінили на поліпропіленові. Також робимо профілактику запірної арматури – наразі роботи виконані в 23 будинках. Ще встановлюємо в будинках теплові лічильники. У деяких будинках плануємо перенести електрощитові з підвального приміщення. На 13 будинках були витікання покрівель – усуваємо цю проблему”.

 

Comments are closed.