В “Міськсвітлі” розповіли, чому не купили новорічні арки у франківських ковалів

Про це в інтерв’ю “Галці” розповів директор КП «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин.

Директор “Міськсвітла” розповів, що франківські ковалі пропонували ціну тільки за виготовлення металевої конструкції, без врахування ілюмінації, монтажу та без фундаментів.

“Всі думають, що арки – це лише метал, а про електричну частину всі забувають. Активіст казав, що вони знали хто буде їх виготовляти і могли зробити разом з електричною частиною, але тоді це виходить дорожче”, – коментує Синишин.

Ковалям пропонували взяти участь в тендері, дати нижчу ціну та позмагатися з іншими конкурентами. На що голова асоціації ковалів відповів, що якщо вони будуть робити арки, то потрібно розбивати процес на декілька частин, бо самі вони не встигнуть виконати роботу вчасно, а по-друге у них немає спеціаліста, який виготовить ілюмінацію.

“Ми говорили, якщо у вас є готовий виріб, то приймайте участь в тендері, який ми проводили чотири рази. Тож була б у ковалів можливість і бажання зробити та взяти участь у тендері – вони би це зробили”, – говорить директор.

Зазначимо, що новорічні арки вже викупили, на них якісна ілюмінація, яка використовується на деревах біля Медуніверситету та на Стометрівці.

“Для нас було дуже важливо якість ілюмінації, бо від морозів неякісна потріскає і швидко вийде з ладу. Біля Медуніверситету та на Стометрівці вже два роки світиться в будь-яку погоду, і немає ніяких проблем, окрім механічних пошкоджень від людей”

 

Comments are closed.