В 11-ій школі відремонтували частину корпусу, якому понад 100 років

За міською програмою «Бюджет участі» в школі №11 відремонтували сходову старого корпусу. Цій частині школи вже більше 100 років.

Про це йдеться на офіційному сайті міського голови Руслана Марцінківа, передає “Галка“.

Голова ради школи Інна Брюховецька розповідає, що рішення щодо цього проекту було одностайним. Адже ці сходи давно не бачили ремонту.

“Й звісно, хотілося внести трохи яскравих барв у шкільне життя. Крім того, на стінах ще з’являться малюнки шкільної тематики – це стане сюрпризом для учнів”, – кажу Брюховецька.

Школа вже не вперше бере участь у програмі. Раніше за кошти Бюджету участі у школі з’явилася WI-FI мережа та відремонтували приміщення бібліотеки. Також у школі за коштом міста цьогоріч замінять систему опалення у 16-ти класах.

Директорка школи Наталія Романишин каже, що ці роботи були справді потрібними. Адже стара система вже не витримувала навантаження й у частині класів взимку було прохолодно.

Також за кошти депутатських фондів ремонтують кабінет історії України, а за міським конкурсом розвитку місцевого самоврядування – кабінет психолога.

«Літо – час ремонтів. Загалом 56 освітніх закладів отримало фінансування на ремонти з міського бюджету. Окрім того, утеплюємо чимало закладів за програмою НЕФКО, встановлюємо освітлення та робимо благоустрій на території – інших. Більшість робіт маємо закінчити до 1 вересня. Щоб дітки зайшли в оновлені заклади», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

 

Comments are closed.