У мерії підсумували результати прибирання міста після снігопадів

Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови 29 січня.

Директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко нагадав, що над Франківськом випала низка снігопадів з 20 по 26 січня.

Майже цілодобово працювали 9 піскорозкидувачів, трактори, понад 70 прибиральників. Бурко наголосив, що незважаючи на погоду, вдалося недопустити ожеледиці та снігових накатів на основних вулицях міста. Не обмежували рух транспорту, як це було в інших містах.

Директор КП «Дирекція замовника» Василь Білик (обслуговує 55 будинків) додав, що їм теж вдалося поборотися з снігопадами – працювали два трактори та 15 двірників.

КП «МІУК» обслуговує 645 будинків, розповів головний інженер Ярослав Баб’як. Прибудинкові території обслуговують понад 100 двірників та три трактори, які працювали у вихідні.

«Основна проблема – велика кількість запаркованих машин у дворах, що не завжди дозволяє якісно почистити їх», – сказав він.

У штатному режимі працювали й у міському парку, розповіла директорка КП «Центр розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк. Вона сказала, що в дні сильних опадів сніг чистили двічі на день. Також впорядковували сусідні до парку вулиці Мазепи, Чорновола, Шевченка.

Навели лад на територіях закладів освіти, медицини, культури, на міських кладовищах, інформує «Галка».

Начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко зазначила, що вчора на тротуарах травмувалися 14 франківців, позавчора – 18. Міський голова Руслан Марцінків визнав, що це забагато.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради Михайло Смушак підсумував, місто мало б зовсім інший вигляд, якби підприємці також долучалися до прибирання своїх прилеглих територій.

“Ми проаналізували, що близько 70% тротуарів міста мають прибирати суб’єкти господарювання, згідно правил благоустрою. Ми спілкуємося, люди реагують і прибирають в основному”, – каже Смушак.

 

Comments are closed.