На вулиці Страчених облаштували нові підвищення перед переходом, а на Незалежності опори освітлення прикрасили вазонами із квітами

В Івано-Франківську на одній із вулиць міста облаштували нові підвищення перед переходом.

Все для того, щоб убезпечити пішоходів, повідомляє Франик.

Мова йде про вулицю Страчених націоналістів. Насамперед таке нововведення повинно вирішити, в першу чергу, проблему незаконного паркування, а ще зробити дану ділянку і зручною і безпечною для руху пішоходів. Бо раніше івано-франківцям аби перейти дорогу потрібно було обходити запарковані машини, а цим вони часто наражали себе на небезпеку.

Слід додати, що зміни відбулися і для франківських автомобілістів. Зокрема, днями біля Філармонії встановили знак 3.21. В’їзд заборонено.

У соціальній мережі франківці коментують допис, мовляв це ще одна цегла в сторону білого дому.

В Івано-Франківську на вулиці Незалежності надали нового вигляду опорам освітлення.

Їх наразі прикрасили вазонками із квітами. Про це у соціальній мережі поділився міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Мер додає, що місто має вже таку практику, оскільки опори вазонками прикрашали і минулого року. Та цьогоріч черга прийшла до вулиці Незалежності.

Нагадаємо, що до кінця поточного року планують встановити освітлення на одинадцяти пішохідних переходах.

Наразі в місті вандали продовжують красти та пошкоджувати вуличне освітлення. Загальна сума збитків за останніх п’ять місяців становить 330 тисяч гривень. Тому Віктор Синишин – директор КП “Івано-Франківськміськсвітло”- зауважує, що потрібно всюди встановлювати камери відеоспостереження та антивандальне скло.

Франик, 15 червня 2017 р.