На франківському пляжі з’явилися нові “грибочки” та лежаки

На пляжі на міському озері оновили шість “грибочків”, додатково встановили ще один, а також поставили 6 нових лежаків для засмагання у лежачому положенні та 5 – для відпочинку сидячи, але у планах – також 6.

Окрім цього, відреставрували 2 лавки та встановили їх біля волейбольного майданчика – створили імпровізовану трибуну.

Меблі виготовляли в одній із кузень Івано-Франківська – цим питанням займався підрядник.

Про це Галці розповів заступник директорки “Центру розвитку міста та рекреації” з технічних питань Тарас Слободян.

“Ці “грибки” свідомо виконувалися з металу, з дерева – лише сидіння, тому що цим вони покликані служити довше, надійніше і не піддаватися впливу природніх факторів. Також їх вирішили накрити прозорим полікарбонатом коричневого відтінку, і “литим” полікарбонатом, оскільки він більш стійкий до механічних пошкоджень. Бетонували “грибки” на старі місця”, – розповідає про особливості нових меблів Слободян.

Комунальник зазначає, що меблі встановлювали, зважаючи на побажання людей.

“У ході виконання робіт завжди є якась критика, завжди є якась підтримка. Звичайно, стараємося прислухатися до людей, оскільки вони все життя тут відпочивали і будуть далі відпочивати. Їхню думку треба враховувати у будь-якому випадку.

Саме на основі спілкувань із мешканцями, відпочиваючими, “лежачі” шезлонги для засмагання встановлювали саме у цьому місці, а “сидячі” – в іншому. Ми могли бачити, як керівництво, все якось по-інакшому трошки, але йдемо на позитивний конструктив і розмову зі всіма. Звичайно, є і невдоволені, але таких, мені здається, стає менше”, – каже представник КП.

Щодо того, чому меблі встановили восени, Слободян зауважує, що на це є ряд причин.

“Щодо тезису, що запустили рибу на осінь, купили катамаран на кінець сезону, зробили пляж наприкінці сезону… Ми, звичайно, хотіли б зробити це навесні, але є ряд факторів: довга тендерна процедура, процес виконання робіт, сумлінність підрядників, які виграють тендери. Наприклад, ці “грибочки” підрядник зробив не так, як треба, і забирав усі дашки, щоб переробити. Процес затягнувся. Але це зроблено не на один-два сезони”, – зауважує Слоюодян.

Загальна вартість встановлення вуличних меблів ще не відома, оскільки роботи не є виконані до кінця, і остаточних актів виконаних робіт нема.

Загалом, всі об’ємні роботи, згідно з проектом, вже виконані – залишилися “косметичні штрихи”.

Галка, 22 вересня 2017 р.