У кінці серпня стартує масштабний ремонт площі Міцкевича та вулиці Лесі Українки

29 серпня планується розпочати капітальний ремонт у середмісті Івано-Франківська –   на вулиці Лесі Українки та площі Міцкевича.

У зв’язку з цим, рух транспорту у цьому напрямку буде обмежено протягом усього періоду будівництва. Завершення робіт заплановано на кінець поточного року, інформують у Департаменту комунальної політики міськвиконкому.

Проектом капітального ремонту передбачено повний демонтаж старого покриття проїжджої частини та тротуарів, облаштування  комунікацій та нової системи водовідведення.
Також збираються вирівняти  профіль вулиць в один рівень, вимостити проїжджу частину природнім каменем, а тротуари – кількома видами сучасної плитки.
Крім того, у проекті –  висадження нових дерев, монтаж вуличних меблів, засобів організації руху,  сучасного освітлення, лавок та інших елементів дизайну.
“Після реконструкції вулиці стануть більш дружніми до людей, проте буде збережено можливість проїзду та паркування транспорту”, – вважають у Департаменті.
Зазначають, що проектом передбачено збереження максимальної кількості історичних елементів (ліхтарі, базальтова бруківка тощо).
Під час реконструкції буде відновлено покриття з природного каменю на проїжджій частині обидвох вулиць. Це має підкреслитим історичну значимість та додаватиме туристичної привабливості міста.
Проект розроблений та реалізовується на замовлення Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.
Галка, 23 серпня 2017 р.