Муніципальна дорожня компанія готова до снігопадів. За роботою техніки можна слідкувати онлайн

За прогнозами гідрометцентру, в місті Івано-Франківську очікується погіршення погодних умов, зокрема сильні снігопади. КП “Муніципальна дорожня компанія” до прибирання снігу готове.

Про це у Facebook-спільноті Комуналка ІФ повідомив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Михайло Смушак.

“Є достатня кількість снігоприбиральної техніки та протиожеледних матеріалів для посипання”, – запевняє Смушак.

Також він звернувся до мешканців та гостей міста з проханням не виїжджати в місто на автомобілях та не залишати їх на проїжджій частині доріг.

“Звертаємось до підприємств, установ, організацій міста, власників домогосподарств забезпечити згідно Правил благоустрою міста Івано-Франківська прибирання власних (орендованих) та прилеглих територій”, – додав Смушак.

Окрім цього він зазначив, що за роботою снігоприбиральної техніки можна стежити онлайн за посиланням: hosting.wialon.com (пароль і логін: 111111).

В Управлінні цивільного захисту області оприлюднили таке штормове попередження:

“Внаслідок впливу активного циклону, 9 лютого по області та місту очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, налипаннямокрого снігу, хуртовина ( приріст снігового покриву 10-20 см ), на дрогах ожеледиця. Шановні краяни! Будьте уважні та обережні. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати 101 та 78-42- 93″

Галка, 8 лютого 2018 р.

 

Comments are closed.