Івано-франківські комунальники продовжують капітальні ремонти міських доріг

В Івано-Франківську комунальні служби доводять стан міських доріг до ладу.

Наразі вони продовжують капітальний ремонт на більшості вулиць міста, повідомляє Франик.

Так на вулиці Марійки Підгірянки “Івано-Франківськавтодор” простеляє верхній шар асфальтного покриття. Адже, як кажуть у мерії, ця ділянка дороги була найгіршою в місті, її ремонтувати почали ще минулого 2016 року.

Всі гарантійні терміни – на папері, а як воно на практиці – згодом матимуть змогу перевірити самі іванофранківці. Але все ж наразі, мешканці середмістя Івано-Франківська не можуть натішитися тим змінам, які відбулися.

У мерії додають, що у роботі в першу чергу звертали увагу на побажання містян та на думку спеціалістів. Капітальні ремонти доріг наразі проводять із повною заміною підземних мереж. Тому через це і затягуються терміни виконання робіт. Втім, усе – зі ставкою на якість.

У майбутньому, зауважують комунальники, вулиця Марійки Підгірянки зможе розвантажити сусідню – Лепкого, а також це сприятиме отриманню нового сполучення вулиць Залізничної та Незалежності.

Мер міста Руслан Марцінків додає, що цього року комунальники завершать ремонт вулиць, які розпочали ще у минулому році та планують розпочати ряд нових, аби до кінця року мати змогу привести стан доріг у місті до ладу.

Франик, 14 червня 2017 р.