Продаж алкоголю підліткам та галасливі компанії: у франківській квартирі працює “магазин-кафе”

У мікрорайоні “Пасічна” у приміщенні квартири діє магазин-кафе “Кулінарочка”, який став відомий через скарги мешканців житлового будинку на галас та продажем алкоголю неповнолітнім.

Про це на сторінці у Фейсбук написав депутат облради Ігор Дебенко.

“Вже не вперше як депутат обласної ради піднімаю питання законності здійснення підприємницької діяльності так званим магазином-кафе “Кулінарочка”. Так званим, тому що підприємницька діяльність здійснюється у приміщенні квартири. Так по документах і будинковій книзі”, – каже Дебенко.

Депутат зазначив, що нещодавно ця квартира “прославилась” продажем алкоголю неповнолітнім та постійно неналежно працюючою витяжкою.

“Неодноразово мешканці піднімали питання вирішення проблеми ароматів риби, капусти і ще багатьох інгридієнтів у своїх квартирах, так ще й розширення площі “бізнесу” й відкриття банкетного залу додало клопотів постійними пісенними посталкогольними “голосами країни” відвідувачів, більшість з яких тамтешні будівельники, працівники депо й на жаль освітяни”, – розповідає Дебенко.

У відповідь на попередній депутатський запит Ігоря Дебенка, за результатами перевірок ініційованих міськими посадовцями, заклад оштрафували на майже 17 тисяч гривень й дали термін на виправлення недоліків.

“Втім, пройшло більш ніж достатньо часу, а змін, окрім нових сезонів “голосу” й “кухні від шефа” немає жодних. Соціально відповідальний бізнес в нас на районі одним словом. Відтак, подав чергову порцію запитів й дуже сподіваюсь на дієву реакцію.”, – каже депутат.

Галка, 2 березня 2018 р.

 

Comments are closed.