За теплові лічильники платитимуть і мешканці з індивідуальним опаленням

Тепер за обслуговування та заміну вузлів приладів комерційного обліку теплової енергії доведеться платити всім мешканцям багатоквартирних житлових будинків не залежно від того, чи мають вони централізоване постачання тепла, чи користуються індивідуальними приладами обігріву квартири.

Про це повідомляє пресслужба ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго” з посиланням на рішення виконавчого комітету.

Відтепер кожен мешканець багатоповерхівки не залежно від того, має він централізоване теплопостачання чи індивідуальне повинен сплачувати внески за обслуговування та заміну вузлів обліку, тобто сплачувати регулярні платежі, визначені окремо для кожної будівлі, що враховують витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку за кожною комунальною послугою та витрати операторів зовнішніх інженерних мереж, пов’язані із обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку (за наявності), за кожною послугою окремо.

Розміри внесків за обслуговування, заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власникам (співвласникам) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення, які приєднані до інженерних мереж ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», визначені на основі загального обсягу витрат за обслуговування, заміну вузлів комерційного обліку та розподілені між споживачами окремо для кожної будівлі.

Кожен мешканець багатоповерхівки, де встановлені прилади обліку теплової енергії може знайти в Додатках 1 та 2 до рішення величину розміру внесків за обслуговування вузлів обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами даного будинку.

У додатках 3-6 до цього ж рішення встановлено також розмір внесків та їхній розподіл між жильцями багатоповерхівки за заміну вузлів приладів обліку і самого приладу в разі його виходу з ладу та заміни.

“Величина внесків не є великою (про це кожен може переконатися в Додатках), проте вимагатиме оплати кожного кварталу поточного року окремою квитанцією. Це Рішення сприятиме дотриманню чинного законодавства та не потребує громадського обговорення, зазначається у роз’ясненні до документу”, – пояснюють у теплокомуненерго.

 

Comments are closed.